Nog vier maal ´Miniaturen´ door Lens
De theatervoorstelling Miniaturen van Theater Stichting Lens is wegens succes geprolongeerd. De theatergroep speelt tussen vrijdag 3 september en zondag 12 september nog vier maal de succesvolle productie. Startpunt is daarbij de Wilde Wereld in Wageningen.
Miniaturen is een reis door hartje Wageningen in schemerdonker. In mei en juni speelde Lens deze locatievoorstelling in het centrum van Wageningen. Het publiek reageerde enthousiast en de kritieken waren lovend: ,,Een zeer bijzondere voorstelling”, ,,Oerol-waardig”, ,,Ik werd helemaal meegenomen door de verschillende personages”, ,,Mooi gebruik van de stad als decor. Je gaat opeens heel anders naar je eigen stad kijken”. In september speelt LENS daarom een aantal extra voorstellingen.
De spelers van Lens ontvangen bezoekers in de Wilde Wereld, waarna we u mee naar buiten nemen en de voorstelling begint. Vanwege een beperkt aantal bezoekers per voorstelling, raden we u aan tijdig te reserveren. Omwonenden kunnen via een aan huis bezorgde brief met korting naar de voorstelling.
Vrijdag 3 september 21.30 aanvang in de Wilde Wereld. Zaterdag 4 september 21.30 aanvang in de Wilde Wereld. Vrijdag 10 september 21.30 aanvang in de Wilde Wereld. Zondag 12 september 21.30 aanvang in de Wilde Wereld.
Voor reserveringen: www.stichtinglens.nl.





