home   •   colofon Mobiele versie Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen Cultuur in Wageningen op YouTube Cultuur in Wageningen Hyves Linkedin Groep Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen Facebook Pagina Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen RSS Feed Nieuws Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen

English Deutsch Francais Espanol Portugues Italiano Nederlands

Kom naar het laaste spreekuur van het jaar!

Vrijdagmiddag 16 december van 16.30 tot 17.30 uur houdt de cultuurmakelaar, Olga Kersten, haar laatste open spreekuur van dit jaar in de bblthk (vergaderruimte eerste verdieping).

Wilt u kennis met haar maken? Wilt u een project bespreken? Zoekt u repetitieruimte? Wilt u graag samenwerken met anderen of heeft u andere vragen? Kom dan langs. Als u van plan bent te komen, dan graag bij voorkeur vooraf melden via cultuurmakelaar@bblthk.nl, maar gewoon binnenlopen is ook mogelijk.

Afgelopen maand maakte een muzikant (zie foto), een amateurkunstenaar en een eigenaar van een particuliere muziekschool gebruik van het spreekuur. Onder andere is gesproken over nieuwe plannen, publiciteit, de week van de amateurkunst en atelierruimte.

Naast 16 december is er ook op vrijdag 27 januari een spreekuur. Bent u niet in de gelegenheid om te komen, maar wilt u wel graag kennismaken. Dan is dat uiteraard ook op een ander moment mogelijk.

Op de foto Olga Kersten cultuurmakelaar (r) en Mark Toxopeus (pianist en organisator concertserie Arboretumkerk)

Stuur door

    - eerder gepubliceerd:

    Get Adobe Flash player