home   •   colofon Mobiele versie Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen Cultuur in Wageningen op YouTube Cultuur in Wageningen Hyves Linkedin Groep Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen Facebook Pagina Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen RSS Feed Nieuws Kunst, Cultuur & uitgaan in Wageningen

English Deutsch Francais Espanol Portugues Italiano Nederlands

Jubileum schrijfcursussen Annie van Gansewinkel

Wedstrijd, nieuwe cursus en andere activiteiten in september

Jubileum schrijfcursussen Annie van Gansewinkel

Schrijfster Annie van Gansewinkel uit Wageningen viert in september het 10-jarig bestaan van haar schriftelijke schrijfcursussen. Zij doet dat met een schrijfwedstrijd en een nieuwe cursus, maar ook heeft ze nog andere activiteiten op de planning staan.

In 2000 bood ze haar eerste schriftelijke cursus aan, Creatief schrijven. Daarvoor had ze overigens al enkele jaren mondelinge cursussen gegeven in Wageningen aan haar huiskamertafel. In de loop der jaren breidde ze haar pakket schriftelijke cursussen uit met: Kinderverhalen, Creatief Schrijven 2, Schrijven met losse handen en Reisverhalen. Sindsdien hebben honderden cursisten in binnen- en buitenland zo’n schrijfcursus gevolgd. Ter gelegenheid van haar jubileum houdt ze een schrijfwedstrijd waarbij de winnaar een cursus naar keuze kan doen. Ook zijn er prijzen voor gratis schrijfadvies. Deadline: 24 september. Bij het jubileum komt er ook een nieuwe schriftelijke cursus in haar aanbod: Schrijven met een stok achter de deur. Deze cursus is bedoeld voor mensen die een extra duwtje nodig hebben. Ze hebben moeite met beginnen, met doorschrijven of met afronden

Schrijfdokter

Van 4 tot 12 september luidt de Week van het Schrijven (www.weekvanhetschrijven.nl) weer het nieuwe schrijfseizoen in met uiteenlopende activiteiten in het hele land. Vanwege het succes van vorig jaar heeft Annie van Gansewinkel besloten dit jaar weer als Schrijfdokter haar digitale spreekkamer open te stellen. Op vrijdag 10 september kan iedereen tussen 9 en 21 uur proza of poëzie mailen met een concrete vraag of pijnpunten. Ze besteedt aan elke inzending 15 minuten en reageert nog dezelfde dag per mail.

Workshops

Van 15 tot en met 19 september vindt in de Jaarbeurs in Utrecht de 50PlusBeurs plaats. Daar heeft Annie van Gansewinkel een stand waar ze dagelijks gratis schrijfworkshops geeft en schrijfadvies. In het nieuwe seizoen geeft ze voor de Volksuniversiteit in Wageningen een cursus Columns en weblogs schrijven. Voor de Volksuniversiteit in Veenendaal zijn er workshops gedichten en Schrijven met je zintuigen. Ook houdt ze daar de lezing Hoe word je schrijver?

Boeken

Naast haar cursusactiviteiten is Annie van Gansewinkel toch vooral schrijfster. Op haar weblog schrijft ze over wat haar zoal bezighoudt, ook op het gebied van schrijven: www.annievangansewinkel.blogspot.com Deze zomer verscheen haar nieuwe kinderboek ‘Stoerewatjeskamp’, voor 10+, uitg. Maretak. Onlangs publiceerde uitgeverij Querido twee van haar kindergedichten in de bundel ‘Wie heeft hier met verf lopen smijten?’. In september komt het boek ‘Zat’ uit, voor jongeren die moeilijk lezen, uitg. Eenvoudig Communiceren. Het gaat over Roos van wie de moeder een alcoholprobleem heeft. Meer informatie: www.annievangansewinkel.nl; info@annievangansewinkel.nl

info@annievangansewinkel.nl – 81.205.74.158

- eerder gepubliceerd:

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes